مکالمه زبان آلمانی

مجموعه کتابهای آموزشی Menschen (منشن) به تازگی جایگزین کتابهای Studio d (اشتودیو د) شده و برای زبان آموزان علاقمند به یادگیری زبان آلمانی طراحی شده و مورد تایید موسسه گوته آلمان است. در حال حاضر مجموعه کتابهای Menchen جدیدترین متد آموزش زبان آلمانی برای رده سنی بالای 18 سال است که توسط انتشارات Hueber(هوبر) طراحی و به بازار عرضه شده است. متد این کتابها براساس نیاز به روز زبان آموزان به شکلی طراحی شده که یادگیری زبان آلمانی را سهل و آسان کرده است. هر کتاب از 4 بخش، مجموعاً 12 درس کوتاه تشکیل شده و حاوی موضوعات روزمره در کشورهای آلمانی زبان (آلمان، اتریش و سوئیس) است. موسسه تهران تاک در راستای بهره گیری از جدیدترین متد آموزشی مطرح دنیا، اقدام به تغییر کتاب آموزش زبان آلمانی کرده است و تمامی کلاسهای جدید با این متد آغاز به کار خواهند کرد. همچنین ای موسسه درشمار مراکز پیشرو جهت فراگیری زبان آلمانی قرار دارد. مؤسسه تهران تاک برای بزرگسالان و نوجوانان دوره های مختلف در سطوح A1 تاC2 ارائه می کند.

 

uper

 

مؤسسه تهران تاک برای بزرگسالان دوره های مختلف از مقدماتی تا پیشرفته  ارائه می کند

.آغاز کنند A1.1 مبتدیان فراگیری زبان آلمانی باید از سطح
.سطح بندی دوره ها به صورت زیر تقسیم بندی می شوند

.برای اطلاع از زمان شروع دوره ها، سطح مورد نظر را انتخاب نمایید

 

 

 C دوره پیشرفته

 

C1.1

C1.2

C1.3

C1.4

C1
K-Kurs C

C2.1

C2.2

C2.3

C2
 

 B دوره میانی 

B1.1

B1.2

B1+

B1
B2.1

B2.2

B2.3

B2.4

 B2
 

A دوره مقدماتی

 

A1.1

A1.2

A1
A2.1

A2.2

A2

 

6

 

مرجع مشترک اروپایی برای زبان ها

 

A 1

زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه های روزمره و جملات ساده را که در ارتباط با نیازهای مشخصی میباشد، درک کرده و بکار برد و خود را معرفی نموده و از دیگران پرسشهائی را بعمل آورد.

A 2

زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه هائی با کاربرد زیاد در ارتباط با موارد مشخص (مانند اطلاعات در باره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) را درک نموده و در شرائط ساده و معمول منظور خود را ادا نماید.

B 1

زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره در صورت استفاده از زبان استاندارد و صحبت در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک نماید و در بیشتر مواردی که در سفر به کشور مربوطه با آن روبرو می شود، مشکلات خود را حل کند و در عین حال قادر خواهد بود با جملات ساده و پیوسته در ارتباط با مطالب آشنا و مورد علاقه، گفتگو نماید.

B 2

زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره نکات اصلی متون پیچیده در ارتباط با مطالب معین یا انتزاعی را درک نموده و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را دنبال نماید. وی قادر خواهد بود بدون آمادگی قبلی، روان گفتگو کند. به طوری که یک گفتگوی عادی با شخصی که زبان مادریش است، بدون هیچ مشکلی برای هر دو طرف بخوبی ممکن باشد.

C 1

زبان آموز قادر خواهد بود پس ازاین دوره متون طولانی شامل طیف گسترده ای از واژه های سطح بالا را درک نموده و نکاتی را که مختصرا” مورد اشاره قرار گرفته اند نیز متوجه شود وی قادر خواهد بود بدون آمادگی قبلی، روان گفت گو کند. بدون اینکه مجبور باشد به دفعات و به گونه ای محسوس در جستجوی لغات مورد نظر برآید.

 

 

C 2

 

زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره عملا” آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی درک نماید. وی قادر خواهد بود اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع گوناگون را جمع بندی نموده و در این رابطه دلائل یا توضیحات مربوطه را به شکلی پیوسته عنوان کند.

 

4